Bojler I vogel

Shitet nga: isa 18 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes Bojler te vogel I Cili eshte ne gjendje te rregullt dhe I pa perdorun me qmim te volts huge sipas marrveshejes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim