Bojler elektrik

Shitet nga: Bojler 24 Nën 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
shitet bojleri elektrik pa perdor I ri ky bojler esht praktik per restorane kafiteri etj . Nuk keni nevoj me prit mu ngroh uji I mjafton te ket uj dhe rrym t njëhten koh ky vazhdimisht sherben me uj te ngroht , kur esht mungesa e ujit apo e rrymes nuk ka uj te ngroht .. Qmimi i pa diskutushem ndrim me motor 150 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim