Dyqani me i ri ne Mitrovice - Teknike e Bardhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 27 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Pas suksesit ne Vushtrri, kompania jone ka zgjeruar veprimtarine, duke hapur nje pike te re shitese ne Mitrovice..

Posedojme te gjitha llojet e teknikes se bardhe - montuese dhe jo montuese .

Gjendemi rruges per Shipol - perballe pompes Alfa Trade.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim