Filter i Ujite

Shitet nga: Blerim Kelmendi 16 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
JU OFROJM PASTRUESIN SISTEM AMERIKAN QE PASTRON UJIN E RJETIT(UJSJELLESIT) DHE E BEN UJE TE PISHEM
PASTRON UJIN NGA TE BAKTERIE DHE SUBSTANCA TE DEMSHME PER ORGANIZEM .
JU DO TE BINDENI KUR DO TA MONTONI NE SHTEPINE TUAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim