Frigorifer

Shitet nga: frigo 03 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shitet frigoriferi eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike per me shum mund te telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim