Lavatriqe

Shitet nga: X 26 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Lavatriqe Gorenje eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim