Llustera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime" DOMI " Dje 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
RISI !
U hap dyçani me i ri per ndriçime te llojllojshme per shtepi , lokale ,restorane ,hotele ,kopshte..
Bëjmë shitjen me shumicë dhe pakicë !
Na vizitoni ne lokalin tonë nëlagjen Kodra e Trimave
Magjistrale Prishtinë - Podujevë
kontakt : +37744 353 170
+377 44 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim