Mikser,makine per bluarje,shtrydhese frutash

Shitet nga: Besniku 25 Krr 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Mikser,makine per bluarje,shtrydhese per fruta dhe perime,te ardhura nga Gjermania te pa perdorura.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim