Paisje Shtepiake

Shitet nga: Ferki Cimili 05 Gsh 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes kuzhinen , frizin , shporetin e rrymes , dhe frigoriferin .

Punoj shum mir ne gjendje te rregullt , shkaki i shitjes osht i kom ble krejt treja edhe sum duhen ma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim