Pegell braum

Shitet nga: Pegell braum 06 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes pegell braum ne gjendje te rregullt 1800 watt qmimi 33 ero boj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim