Power Jucier

Shitet nga: Igo 15 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes Power Jucier beresin e langjeve te te gjitha llojev . Shum efektiv dhe shum i lehte per tu perdour . Ne Top Shop kushton 130 euro . EShte shume pak i perdour dhe ne gjendje perfekte me te gjitha pjeset percjellse .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim