Ramat e aluminit

Shitet nga: Sami 29 Gsh 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shiten ramat e aluminit me gjerësi 4,70 here 3,70 dhe tjetri 4,70 gjersi 3,70 lartësi qmimi I volitshëm në gjendje shum të mira
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim