SHPORET GJYSEM ALFA

Shitet nga: ARBER 29 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
shporeti osht i perdort veq nje dimer dhe esht ne gjendje shum te mir per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit 044/317-968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim