Samsung,TV,Lavatriqe,Enëlarëse.

Shitet nga: Tavnik......049/809-179 20 Shk 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
TV plazma 32",makina qepje,telefona Samsung,shporeta,enelarese...etj etj...Të sapoardhura nga Europa dhe janë ne gjendje te rregullt pune dhe optike...SHIH FOTOT...çmimet jane te volitshme dhe te markave te njohura...gjendemi ne Mitrovice mes stac autob.dhe ambullantes ne Tavnik(100m afer ambullantes..)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim