Shes Kaminin ne gjendje shum të mir

Shitet nga: Osman Skenderi 04 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Kamini ne shitje nxen dhe shum i pershtatshem per shtepija posedon edhe furren per pjekje arsyja e shitjes nxemja qendrore per ndryshe shum i knaqun vitin e kaluar osht ble dmth si ka hala 12 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim