Shes URGJENT Shporeta

Shitet nga: Rrustem Babaj 28 Jan 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet te druve dhe te rrymes. Jan ne gjendje te rregullt te dyt. Arsyja e shitjes esht ndrrimi i vendbanimit. Shporeti i druve kushton 50€ kurse i rrymes 60€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim