Shes termon

Shitet nga: Besfort 11 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Termo eshte ne gjendje shume te mire dhe punon ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim