Shitet kuzhina

Shitet nga: Arben 23 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shotete kuzhina e prodhuar nga druri ne gjendje shume te mire dhe asht e mirbajtur mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim