Shitet termo

Shitet nga: Orhan 02 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shitet termo ne gjendje shum te mir dhe te rregullt 3kv nuk i mungon asgje si dhe ngroh shum mir.
Qmimi ne konsiderate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim