Shporeta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 27 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shporeta montues dhe jo montues te importuara nga vendet Skandinave
Na ggjeni ne Mitrovice-Shipol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim