Stufe SUSLER Komplet

Shitet nga: Stufa 21 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Stufe shume e ruajtur ne gjendje shume te mire ,shume praktike dhe me qmim te volitshem ndrrimi i mundshem me ndoj smart phone ,Stufa vjen komplet me qynga dhe tri kthesa .
Info ne Wiber 049307424 .
Pagesen mundeni ta beni edhe me rata .

Poashtu Ndrrimi i mundshem ....


Samsung Galaxy S4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim