Teknik e bardh dhe krevet i fjetjes

Shitet nga: Baki 03 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Ne gjendje te rregullt...
Arsya e shitjes nuk jan montuse i kom ndrru dhe nuk me hyn ne pun. Frigorifer dhe friz
Veq frigorifer Qmimi i volitshum Krevat shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim