Toster dhe Grill silver crest 30/35cm

Shitet nga: Driton 15 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Toster dhe grill(skare)me rryme .nga Gjermania .....i paperdorur....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim