Viseqe dhe Kad

Shitet nga: samir 04 Pri 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
shes viseqet 3 pjes te gjitha ne rregull pos 1 bagllame njeres der ju ka prish te tjerat krejt OK...Kada esht ne gjendje te rregull mund te sini ne foto po ashtu edhe live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim