aparat i kaffes

Shitet nga: fahri 12 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
aparati esht ne gjendje te rregulllt me te gjitha paisjet. aparati mullini dhe pompa e ujit. per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim