shes shporet smederev

Shitet nga: shporeti 10 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporetin me drru, prodhim I smedereves . Eshte ne gjendje te mire dhe punon mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim