shporet i smedereves

Shitet nga: erik 10 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
shporet me dru i smedereves ne gjendje te rregullt dhe pjek mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim