RUZAT nga filipina

Shitet nga: JETON 25 Maj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
shitet RUZAT stoli e qafes shume e buker dhe e vecant dimenzijono 48 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim