→ Orë..Puma nr 44..Bateri ndriçuese

Shitet nga: 045407-666 Mitro. 28 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te sapoardhura nga Gjermania:
- Pumat jane nr.44/45 te ruajtura shume dhe te lehta...(9€)
-Bateria ndriçuese/mbushet me rryme 12V→ per kamping etj...(8€)
-Ore dore per meshkuj..e rujtne shume..(7€)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim