► u shit,flm merrjep..Ferruci orë dore e PAperdo..

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 12 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E ardhur nga Suedia,orë dore FERRUCI me datë...,ngjyre gold,total e PAperdorur(hala me najlon dhe tiketë...shih fotot)...ore moderne per çdo moshë....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim