ORE INTELIGJENTE ME KAMER + SIM 3G

Shitet nga: bes 19 Maj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë dore intelegjente - Smart Watch + Ndegjojse

Funksionet : ore e cila lidhet permes Bluetooth me telefon dhe mundesh me u pergjigje ne thirrjet telofonike,
mesazhe ,
alarm ,
kalkulator,
kalendar,
camer ...
(Passometer,Sleep Tracker,Message Reminder,Call Reminder,Answer Call,Dial Call,Remote Control,Alarm clock/Calculator/Calendar/StopwatchWap/FM/Recording /Camera)
Gjithashtu ka mundsin e perdorimit si telefon duke futur kartelen telefonike Dhe posedon vendin per memory card .
###Ngjyre Zeze dhe Gold####
Tel+ viber : +377 44 979 202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim