12€ veq sot+nesër →TEXTAR orë dore chronograph

Shitet nga: 045407666 26 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E sapoardhur nga Eu.ore dore e rujtne shume dhe shumë precize...me date...fosfor...etj....shih fotot..veq 17€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim