3 PALE SYZA ORIGJINALE PER MESHKUJ

Shitet nga: xx 06 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZA ORIGJINALE "POLICE", "RAY BAN", dhe "TIMBERLAND" vijne nga Italia

TE PAPERDORURA, TE POLARIZUME!

-Syza POLICE- 80 euro

-Syza RAY BAN- 80 euro

- Syza TIMBERLAND-60 euro (per atlete dhe biciklista)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim