Blej ore si Rolex Breitling Omega IWC etj.

Shitet nga: Beki 10 Krr 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Blej ore te firmave si Rolex, Omega,Patek philippe, Audemars Piguet, Breguet, Piaget, IWC, A. lange &sohne, panerai, breitling etj. Oret duhet te jene ORIGJINALE. Paguaj me korektesi dhe cash. Mos dergoni ore qe nuk jan origjinale ( replika )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim