Emporio Armani

Shitet nga: Armani 03 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora ne gjendje t'rregullt dhe maqinen e ka kualitet shum ,shiqo videon pasi ja kam vendos rrypin....
Qmimi me kesh 50€
Me ndrim tjeter qmim
Ju lutem thirjet sms-t prej ores 09:00 deri ne 21:00
Mas ores 21:00 mos dergoni as mos thir ok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim