Fluturime deri ne 35% me lire nga gjermonia

Shitet nga: mensur 13 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
kam kod lirimi per qdo tiket nga gjermonia dhe i shes me qmim 35% zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim