Kapele me Bluetooth

Shitet nga: veton 11 Maj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   13 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Kapel numer standart ngjyr e zez me bluetooth qe mund te lidhet permes telefonit, mund te ndegjoni muzik permes dy altoparlantve ae jan vendosur ne dy skajet e kapeles ku pershtaten me madhsin e veshve, ndegjimi i muzikes perderisa ecni apo qendroni diku eshte shum efikas, ne kapele mund te pranoni thirrje telefonike te bisedoni me te tjeret perderisa mbani duart ne xhep, por varet nga lidhja e telit me bluetooth dhe valet ne tel lidhja mund te mos ndegjohet mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim