ORA E MURIT

Shitet nga: ADNAN 11 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E RUJTUN BUKUR MIRE DHE E SAKTE, KURDISET ME QELS 1 HER NE 15 DITE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim