ORA E MURIT ANTIKE

Shitet nga: ADNAN 03 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
JUNG HANS ORA GJERMANE E NJOFTUN SI EMER DHE KUALITET. GONGUN E KA SHUM TE KENDSHEM ME AKUSTIK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim