ORA DORE: Rolex,Festina,Police,Pierre Cardin..etj

Shitet nga: Dikkki 26 Qer 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
→Breitling,Police,Festina,Constantin Durmont,Pierre Cardin,Citizen,Geneva,Kienzle,Novera dhe Xemex...te ardhne nga Europa...disda jane te reja...shih fotot..→ nese i merrni te gjitha i jap me çmim t'volitshem... 049/231-233....kjo me ngjyrë ari Constantin Durmont eshte automatike(dmth punon pa bateri me levizje dore)
JANE AUTOMATIKE,ME KURDISJE DHE ME BATERI...shih fotot e tyre!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim