ORAA GARMIN Forerunner 305

Shitet nga: OSMAN 23 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
GPS, BLOTOTH, DHE SHUMM GJERAA TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim