Orë Bvlgari

Shitet nga: Genti 14 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orë dore Bvlgari shumë e mirë punon nuk ka asnjë problem gjithqka është në rregull përveq se rripin e ka të hiqur dhe për më shumë thirrni në 049111810.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim