Orë dore me lëvizje mekanike, e re, e papërdorur

Shitet nga: Orë dore 09 Maj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Orë dore për meshkuj e re, vjen e paketuar
Ora është mekanike.
Është në gjendje të rregullt e ardhur nga Gjermania
Materiali i orës dhe i rripave është Stainless steel, material i cili nuk ndryshket
Rezistente ndaj ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim