Orë dore

Shitet nga: Mob 19 Tet 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Janë në gjendje shumë të mirë dhe lirë.
Original.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim