Orë për Meshkuj -- Armitron --

Shitet nga: Lindi 25 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   38 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora është e ardhur nga Zvicra , prodhim Japan.
Ora ka datën dhe është me fosfor. Firma Armitron.
Transporti ---GRATIS --- në të gjitha qytetet e Kosovës.
Pagesa bëhet pasi ta merrni orën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim