Ora ROLEX

Shitet nga: Egzon 04 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
shtiet ora rolex e buckur e rujtne firm e njohur dhe e shtrejnt ROLEX,shitet nuk ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim