Ora Timberland

Shitet nga: leutrim 12 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e dores Timberland e re e ardhur nga zvicrra. Me kod te ores mun me hy ne gogle dhe me kqyr sa Osht qmimi real
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim