Ora

Shitet nga: Ora Axcent 07 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Orën Axcent shum i mr dhe shum i rujtun,eshte shume pak i perdorur si rri,Baterin veq se ja kam ndrur para 3diteve,te interesuarit le te thrasin ne tel.prej ores 9:00 deri 21:00 cmimi eshte ky 170,00euro boj ndrim edhe me naj telefon.iphone,samsung .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim