Ore HUBLOD F1

Shitet nga: Arben 19 Dhj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte shum e sakte dhe ne gjendje shum te rregullt dhe pa as ni defekt , ora eshte e re e pa perdurur dhe me mekanizum automatik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim