Ore dore per meshkuj SEVIOR Swiss made

Shitet nga: dardan 11 Gsh 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orën e dorës Sevior e sapo ardhurë nga zvicrra e blerë para pak kohesh ne Zurich mbi 180 chf. Ora ka garancion 6 Muaj ora eshte e re paperdor si dhe eshte ne gjendje te rregullt .Ora eshte automatike me levizje te dores , posedon kristal glass dhe rrypin e lekures te klasit te pare, eshte nje prej oreve shume te bukra nga trendet e fundit ne tregun e orave automatike,Oren munde te vini dhe ta shihni kure te doni ..
JU FALEMINDERIT MERRJEP ESHTE SHITUR ORA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim